Buckingham House - 20 Beds - By Brighton Holiday Lets

  • 150 m²

När du bor i villan Buckingham House - 20 Beds - By Brighton Holiday Lets kan du besöka Brighton-stranden, som ligger cirka 25 minuter bort till fots.

Aktiviteter som cykling och fiske erbjuds på plats och i området.

Det finns ett komplett kök med diskmaskin i villan Buckingham House - 20 Beds - By Brighton Holiday Lets så att gästerna kan laga mat. Restaurangen The West Hill Tavern serverar brittiska specialiteter och ligger mindre än 100 meter bort.

Denna villa ligger i Brightons bostadsområde och nära Prince Albert, som finns mindre än 500 meter bort. Hertigen av Yorks bildhus ligger ett stenkast från villan, och busstationen Buckingham Place ligger mindre än 5 minuter bort till fots. Shoppingentusiaster kommer att uppskatta läget inom 1 km från Churchill Square. Tågstationen Brighton är belägen mindre än 5 minuter bort till fots.

Behöver du fler alternativ?
Check Top hotels near Buckingham House - 20 Beds - By Brighton Holiday Lets
Station 10 Beds - Contractor - Central - Sleeps 12
Mobilpris

Station 10 Beds - Contractor - Central - Sleeps 12

149 m från boendet
USD 453 USD 408
per natt
Host & Stay - Good Vibes At Buckingham
Mobilpris

Host & Stay - Good Vibes At Buckingham

7.4
Bra 14 recensioner
160 m från boendet
USD 173 USD 156
per natt
West Hill Cottage
Mobilpris

West Hill Cottage

9.5
Exceptionellt 2 recensioner
161 m från boendet
USD 1618 USD 1456
per natt

    Faciliteter

    Internet

    • Gratis Wi-Fi på offentliga platser

    Parkering

    • Parkering

    Aktiviteter

    • Vattensport
    • Cykling
    • Golfbana
    • Fiske

    I köket

    • Elektrisk vattenkokare
    • Köksgeråd

    För barn

    • Barnsängar
    • Bordsspel

    Fritid

    • Trädgård

    I rummen

    • Uppvärmning
    • Uteplats
    • Trädgårdsmöbler
    • Te- och kaffefaciliteter
    • Matbord
    • Strykservice

    I badrummet

    • Tvättmaskin
    • Gratis toalettartiklar

    Allmänna faciliteter

    • Helt rökfritt
    • Rökdetektorer

    Husdjur

    • Inga husdjur !

    Viktig information

    Incheckning: från 15:00 till 23:59
    Utcheckning: senast 10:00
    Vanliga frågor
    • ❓
      Vilka populära sevärdheter ligger nära villan Buckingham House - 20 Beds - By Brighton Holiday Lets?
      Du kan besöka Prince Albert som ligger i närheten av villan Buckingham House - 20 Beds - By Brighton Holiday Lets.
    • ❓
      Tillåter villan Buckingham House - 20 Beds - By Brighton Holiday Lets husdjur?
      Tyvärr accepterar villan Buckingham House - 20 Beds - By Brighton Holiday Lets inte gäster med husdjur.

    Läge

    Map

    Sevärdheter i närheten

    Restauranger i närheten

    Galleri

    Recensioner

    Inga recensioner ännu :(

    Om du bodde på detta hotell, dela din erfarenhet med oss

    Skriv recension

    Skriv recension

    När reste du?

    Ditt betyg

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Mycket dåligt
    Utmärkt

    Dina uppgifter

    Var kommer du ifrån?
    Tack! Tack för att du tog dig tid att dela din erfarenhet. Din recension kommer att publiceras inom kort.
    Gå till recensioner
    Recension har inte skickats.

    Kontakta oss

    Om du behöver mer än 4 rum, vänligen gör en förfrågan om gruppbokning.
    Dina uppgifter
    Ämne
    Meddelande
    Buckingham House - 20 Beds - By Brighton Holiday Lets

    Visa på karta:

    Sevärdheter
    Rekommenderade restauranger
    Kollektivtrafik
    Tack för din feedback
    Tack för att du prenumererar
    Stäng